FURNITURE / Sofas / Sofa 15774280

nr 1577 4280

SOFA

leather, 3-sits. Length: 185 ca, wear, damages.

Läder, 3-sits. Längd: 185 ca

Condition: slitage, skador

800

SEK 150

Monday November 13 2023
at 20:52:44

12/11 03:37:32 1      100 kr
13/11 13:20:54 2      Vinnande bud